די ג'יי לחתונה
די ג'יי זו המילה באנגלית לתקליטן רק שמקרים מסוימים יכול להיות הבדל מסוים שכן ישנו די ג'יי שמתקלט במסיבות ובהם מושמעים מוסיקה ומיקסים מיוחדים שהוא יוצר תוך כדי המסיבה עצמה וכיום ישנו טרנד להזמין את תקליטנים אלו לחתונה משום שהם נותנים אפקט מיוחד לכל מהלך האירוע והמוסיקה ייחודית ביותר.

בחירת די ג'יי לחתונה הפכה להיות נפוצה יחד עם הטרנד החדש של הפרדה בין מסיבת הריקודים לחתונה עצמה כך שיש זוגות המעדיפים לעשות אירוע סולידי וקטן עם בני המשפחה הקרובים ובו רק החופה והאוכל ובנפרד ואפילו ביום אחר לגמרי עורכים מסיבה לכל החברה הצעירים עם מוסיקה התואמת להם במיוחד.

מתי כדאי להזמין די ג'יי לחתונה?

הזמנת די ג'יי לחתונה צריכה להיעשות מוקדם ככל שניתן במיוחד באם מדובר בדי ג'יי שהוא בעל שם וידוע קשה יותר להשיג מקומות פנויים בלוח האירועים שלו ולכן באם חשוב לכם שדווקא הוא זה אשר יעביר את האירוע רצוי לא להמתין לרגע האחרון שכן אחרת תיאלצו להתפשר על תקליטן שאתם פחות רוצים בו.

ככל שהאירוע מורכב מחברה צעירים יותר נכון יהיה להזמין די ג'יי ולא תקליטן רגיל שאז אפשר לעשות מסיבה עמוק לתוך השעות הקטנות של הלילה שמתאימה לאווירה הכללית אך יחד עם זאת צריך לתאם עם הדי ג'יי גם מוסיקה סולידית שתהיה טובה לתחילת האירוע בו ישנם אורחים מבוגרים שאוהבים מוסיקה רגועה.

כמה עולה די ג'יי לחתונה?

היום בעידן האינטרנט קל ופשוט יחסית לבדוק כמה עולה די ג'יי לחתונה ואף לעשות השוואת מחירים ולהתמקח על המחיר כך שתוכלו מצד אחד לבחור איש מקצוע מנוסה ומצד שני לשלם מחיר נוח אך יחד עם זאת לעתים כדאי להוסיף מעט בתשלום באם זהו איש המקצוע הטוב ביותר עבורכם שכן בחירה לא נכונה יכולה לפגום באירוע כולו.

ישנן חברות הפקה שדרכן ניתן להזמין די ג'יי ולעתים המחיר הוא הרבה יותר זול מאשר באופן פרטי ולכן כדאי לבדוק אופציה זו בטרם מקבלים החלטה שכן ההבדל בעלויות עשוי להיות משמעותי ביותר.